Hallo allemaal,
Heb een vraagje.Werkt Spotify en Beosound 5 samen of niet?Op het Engels forum heb ik gelezen dat het niet samen gaat.Heb een Spotify premium en een account aangemaakt.Maar als ik de gegevens invoer in de Beosound 5 zegt hij dat ik een Spotify premium abonnement moet nemen.Terwijl op mijn computer wel alles werkt en alle muziek kan afspelen.Ook op mij telefoon werkt alles.Wat doe ik verkeerd?
Nixs...werkt niet meer
Spotify heeft een aantal jaren gewerkt op de BS 5. Sinds een aantal maanden bleef Spotify hangen bij het laden. Daarop contact gehad met B&O. Ze wisten van het probleem en als er een oplossing kwam, zou er een upload komen.
Die kwam er dus, alleen niet wat ik dacht. Spotify zelf heeft de stekker er uit getrokken. Oftewel, ondanks dat je een premium abonnement hebt, doet de BS 5, voor wat betreft Spotify, niet meer. Ik vind het ook erg jammer, want ik gebruikte het zeer regelmatig.
Leko waarom heb je de overstap naar de beosound moment niet overwogen?
1. Ik zit in de detailhandel, en de detailhandel is heel erg moeilijk op dit moment.
2. Ik vind de moment een luxe tablet met als specialiteit muziek. Daar vind ik de prijs veel te veel voor. 2300 euro is belachelijk veel. Al had ik het geld, dan zou ik het nog niet doen.
Daarbij vind ik dat de ondersteuning van B&O zwaar onder de maat is. Ik heb best wel wat minpunten aan de BS 5, en die ook gemeld. Maar de arrogantie vanuit Denemarken is niet meer van deze tijd. En ik denk ook niet dat dat gaat veranderen. 1 voorbeeld is de discussie die ik gehad heb om gewoon een cd in " shuffle" modus af te kunnen spelen. Iedere cd speler kan dat. B&O weigert dit, want er is mots. Nou, als er één slecht programma is, dan is het mots. Twee keer geprobeert, daarna nooit meer.
Dat dacht ik ook in de eerste instantie over mots.
Maar als je veel muziek er hebt in staan,dan moet ik zeggen dat hij vrij goed die playlisten genereerd.
Shuffle heb ik ook gevraagd,genre etc etc
Ze deden daar niets mee.
Als ik het kon overdoen kocht ik ook geen b&o meer.
Bedankt Koning en Leko voor de uitleg
En zoals Leko zegt 2.345 euro voor een luxe tablet is veel geld, daar ben ik wel eens met hem, maar ja dat is B&OTrouwens de Beosound 5 vind ik persoonlijk veel mooier van uiterlijk
Graag gedaan.
Zie ook:
http://forum.beoworld.org/forums/t/21448.aspx
Heeft er al iemand ervaring met de combinatie chromecast audio- Behringer- Bm5? Is de kwaliteit een beetje gehandhaafd?
P.s. De stilte vanuit het B&O front is oorverdovend. Zoals ik al vermeld heb, had ik een tijdje geleden een mail gestuurd naar het hoofdkantoor. Het zou toch van fatsoen getuigen om daarop te reageren.
Over het paard getild merk.
Na de beolab 90 lanceren ze nu de beolab 50.
Hoe ga je die fatsoenlijk aansturen.....met een moment???
Zijn mensen nou echt zo merk blind.
Dat gaat toch nergens over!
Als je kijkt wat voor steamers andere merken aanbieden voor dat geld dan moet b&o zich toch echt gaan schamen.
koning:Hoe ga je die fatsoenlijk aansturen.....met een moment???
Een frustratie borrelt op?
dubbele post