Voor weinig aangeboden op Marktplaats:
Penta voor weinig......
Dit moeten wel de uitvoeringen zijn met vergulde conussen....... Wie biedt?
hij zal bij zijn eigen denken_nee heb je al ja kan je krijgen.
ik weet wel zeker dat het hem niet gaat worden
In het kader van... prachtige tv prachtige prijs...
http://link.marktplaats.nl/m818089840
Voor dat bedrag krijg je mijn Beovox Penta 2 en Beolab Penta 2 en een zoen!
Brengen & Ophalen
Prijs is gezakt van €1785,-- naar €1389,--. Het moet niet gekker worden! Ik denk dat ik met die prijs die zoen ni wel kan vergeten!
En weer iemand die iets probeert te verkopen wat vééls te duur is !
http://www.marktplaats.nl/a/audio-tv-en-foto/tv-s-overige-tv-s/m627941483-bang-olufsen-tv-te-koop.html?c=8c285449651fa109c354bbabe740c1b&previousPage=lr
Hij is al gezakt van €600,-- naar €400,-- voor en Avant 32" VTR met bolle beeldbuid maar dan natuurlijk wel zonder afstandsbediening. Maar het kan nog gekker:
http://www.2dehands.be/audio-video-tv/televisie-apparatuur/kleuren-televisie/bang-olufsen-tv-meubel-138505670.html?qq=olufsen&pcpl=Postcode&start=41
Slechts €1500,-- voor een BeoVision 3 op stand........
Lekker he, op zoek naar koopjes op marktplaats en 2dehands.
Van ons zullen ze niet rijk worden
2dehands is sowieso een plek waar voor veel dingen veel te veel gevraagd wordt. Kijk maar eens op de Franse Ebay, wat een prijzen. Blackrix, als je je spullen voor goed geld wilt verkopen dan zou je daar eens moeten kijken.
http://www.marktplaats.nl/a/audio-tv-en-foto/tuners/m628996871-bang-olufsen-beocenter-9000.html?c=8c285449651fa109c354bbabe740c1b&previousPage=lr
BeoCenter 9000 met een vraagprijs van maar €625,--, bijpassende CX50 voor slechts €250,--! Wie gaat dit koopje ophalen?
Eigenlijk zouden we blij moeten zijn met deze verkopers! Maakt voor degene die deze spullen ook verkopen weer een stuk aantrekkelijker voor potentiele kopers. Vandaag na maanden op Marktplaats te hebben gestaan eindelijk m'n S30 en RL2000 speakers verkocht en ook nog eens voor een goede prijs! Wat een handelsgeest hebben wij NL'ers toch, of niet? Waar heel veel B&O spullen in het buitenland voor "rare" worden aangezien liggen ze hier bij wijze van spreken op de stort!
Ach voor hetzelfde geld wil ik mijn BC9500 en CX100 ook wel kwijt ;-)
Paul: Ach voor hetzelfde geld wil ik mijn BC9500 en CX100 ook wel kwijt ;-)
"Ik bied u 100 euro"
http://www.marktplaats.nl/a/audio-tv-en-foto/radio-s/m629978421-beolit-700-bang-olufsen-b-o.html?c=8c285449651fa109c354bbabe740c1b&previousPage=lr
BeoLit 700 voor slechts €500,--. Mag die van mij ook voor weg, doe ik er nog ééntje bij en krijg je ook nog een zoen!
Ik doe er nog 1 Beolit bij (dus 3) voor dat bedrag, maar geen zoen meer!
Ik zit net even te denken, morgenavond is de nieuwjaarslotij. De kans dat deze verkoper deze prijs voor de BeoLit gaat krijgen is vergelijkbaar met de kans dat je de nieuwsjaarloterij wint...... En toch proberen hele volksstammen het weer!
Ach, je weet het. Het is wat de gek ervoor geeft toch?
Van de duizenden die de advertentie zien, hoeft er daarvan maar 1 te zijn...